Çirişhane, Etibank Cd. NO:105, 16000 Osmangazi/Bursa
0 549 193 99 90

Bursa Merkezi Isıtma Sistemleri

Doğru Mühendislik | Bursa Doğalgaz Projesi Çizimi > Bursa Merkezi Isıtma Sistemleri

Proje Bilgileri

Hizmet Bölgesi:Bursa ve Civarı
Yetkili Firma:Doğru Mühendislik
Ücretsiz Keşif:İsteğe Bağlı
Bursagaz Yetki No : 2001451

Hizmet Detayları

Bursa merkezi ısıtma sistemleri hizmetimizde kazan dairesi ve ocak&şofben çözümleriyle hizmet üretmekteyiz.

Kazan dairesinde kapasitenin tayini (ısınma ihtiyacı ve sıcak su tespiti) neticesinde uygun olan kazan dairesi cihazlarının (yer tipi ya da duvar tipi) belirlenmesi, kazan dairesi şartlarının şartnameye uygun olarak belirlenmesi, gerekli ekipman ve teçhizatın belirlenerek uygulama için firmamızdan gönderilen BURSAGAZ yetki belgeli ustalarımız tarafından kazan dairesinin kurulumunun yapılması şeklindedir.

Kazan dairesinin seçimi ve planlaması yapıldıktan sonra dairelerde kullanılmak üzere sıcak su amaçlı şofben ve acak kullanımı için daire giriş kapılarına kadar doğalgaz tesisatının yapılışı, daha sonra daire içi doğalgaz tesisatının şartnameye uygun şekilde yapılışı ve projelendirilmesi, cihaz temini ve seçimi neticesinde gaz açma işlemlerinin başlatılması ve sonlandırılması şeklindedir.

Gerekli bütün bilgi ve birikimlerimizi, siz değerli müşterilerimizle paylaşmaya hazırız. Konusunda uzman, güleryüzlü ve anlayışlı hizmet prensibi ile çalışan personellerimiz tarafından sizlere gerekli bilgiler detaylı bir biçimde aktarılacaktır.

Konuşma Başlat
Hoşgeldiniz,
Doğru Mühendislik tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Powered by