Çirişhane, Etibank Cd. NO:105, 16000 Osmangazi/Bursa
0 549 193 99 90

DOĞRU MÜHENDİSLİK 2016 yılında BURSA Osmangazi’de doğalgaz sektöründeki yerini alarak faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek, proje çizimi aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar bütün çalışanları ile bu ilke doğrultusunda aranan bir firma olma başarısını elde etmeyi kendisine hedef olarak belirlemiştir. Doğalgaz sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi ve tecrübeleri yarına taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici olmayı hedeflemektedir.

DOĞRU Mühendislik olarak, doğalgaz alanında dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi; ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olarak sunmayı amaçlamaktadır. Bununla kalmayıp firmamız “Gerçek kalite, iyi hizmettir!” anlayışına sahip; kaliteli, çağdaş, memnuniyet verici hizmet vermenin çabası ve uğraşı içindedir. BURSAGAZ  yetkili mühendislik firmamız aynı zamanda müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni sistemler geliştirmek ve sektöründe öncü bir firma olarak yerini almak için kurulmuştur.

2016

 

DOĞRU MÜHENDİSLİK Markamızın Kuruluşu

DOĞRU MÜHENDİSLİK firmamız Bursa'da 2016 yılında doğalgaz sektöründeki yerini alarak faaliyetlerine başlamıştır.

2021

 

Gelecek Hedeflerimiz

DOĞRU MÜHENDİSLİK markamızla, doğalgaz alanında dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en yeni teknolojiyi; ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olarak sizlere sunmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

DOĞRU MÜHENDİSLİK olarak misyonumuz tüm doğalgaz problemlerinizde çözüm odaklı, pratik, güvenilir ve dürüst hizmet anlayışıyla hareket etmektir. Doğalgaz projelerimizde insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı, sürdürülebilir bir kurum kültürü yaratmak için çalışmaktayız.

Vizyonumuz

DOĞRU MÜHENDİSLİK ekibi; doğalgaz sektörünün gelişimine katkıda bulunarak sektöründe lider kuruluş olmayı kendisine vizyon edinmiştir. Doğalgaz sektöründe verimlilik, kalite ve çalışan güvenliği konularında Türkiye’nin en güvenilir firması olma bilinciyle vizyonumuza yön veriyoruz.

Değerlerimiz ve Hedeflerimiz

Doğalgaz projelerinizde kaliteyi en uygun maliyetle elde etmek için; özel, yaratıcı ve yenilikçi bir ekip oluşturduk. Böylelikle taahhüt ettiğimiz doğalgaz projelerini ve hizmetleri zamanında tamamlıyoruz. Fikirlerin gelişmesine olanak sağlayan DOĞRU MÜHENDİSLİK ekibi; montaj – servis konusunda sağladığı ürün ve hizmetlerle üst düzeyde kalite garantisi sağlamaktadır.

Konuşma Başlat
Hoşgeldiniz,
Doğru Mühendislik tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Powered by