Çirişhane, Etibank Cd. NO:105, 16000 Osmangazi/Bursa
0 549 193 99 90

Bursagaz Cihaz (Kombi) Değişim Formu

Doğru Mühendislik | Bursa Doğalgaz Projesi Çizimi > Bursagaz Cihaz (Kombi) Değişim Formu

Proje Bilgilerix

Hizmet Bölgesi:Bursa ve Civarı
Yetkili Firma:Doğru Mühendislik
Ücretsiz Keşif:İsteğe Bağlı
Bursagaz Yetki No : 2001451

Hizmet Detayları

Bursagaz cihaz değişimi hizmetimizde mevcut doğalgazlı yakıcı cihazınızın (kombi, soba, şofben) hermetik, yoğuşmalı veya bacalı olup olmaması ilk kriterdir. Hermetik kombiden, hermetik kombiye ya da yoğuşmalı kombiye geçişlerde firmamız tarafından, montajdan önce sizden alın bilgilerle (BURSAGAZ tüketim numarası veya tesisat numarası, Müşteri adres ve telefon bilgileri, eski kombinizin marka – modeli, yeni cihazınızın markası ve modeli, cihazın hangi mahalde bulunduğu vb.) BURSAGAZ’a yetkili firmamız tarafından müracaat edilir. BURSAGAZ onay mühendisleri bu bilgiler doğrultusunda BURSAGAZ veritabanına girerek cihaz ve mahal bilgilerine ulaşır. Herhangi bir tesisat değişikliği ya da cihaz değişikliği olmadığı takdirde gönderdiğimiz Cihaz Değişim Formu onaylanır.

Eğer doğalgaz tesisatında değişiklik yapıldıysa, cihaz tipi değiştirildiyse BURSAGAZ cihaz değişim formunu reddeder. Bunun üzerine cihaz değişim işleminin tamamlanması için yeni doğalgaz projesi çizimi zorunluluğu ortaya çıkar.

Yetkili mühendis ve teknikerlerden oluşan uzman personelimiz sizinle görüşüp onay aldıktan sonra tesisatın mevcut halinin çizimini almak ve şartnameye uygun olacak şekilde (eski flekslerin değişimi, tesisattaki uygunsuzluklar) tesisatın düzeltmesi için adresinize gelerek projelendirme işlemini başlatır.

Proje onaylandıktan sonra randevu alınır. Daha sonra müşteri ile görüşerek uygun olduğu güne gaz açma randevusu alınır. Bu arada tesisatın kontrolü ve eksiklerin giderilmesi sağlanır. Randevu gününde BURSAGAZ’ın gaz açma mühendisi ve firmamızın mühendisinden oluşan bir ekip doğalgaz açma işleminizi tamamlar.

Bacalı kombiden hermetik ya da yoğuşmalı kombiye geçişlerde; BURSAGAZ yeni proje çizilmesini zorunlu tutar.

Konuşma Başlat
Hoşgeldiniz,
Doğru Mühendislik tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Powered by